Apartmány De-Lu

Apartmány De-Lu se nacházejí v přízemí nově zrekonstruované části rodinného domu. Každý apartmán pro 4-5 osob má svoji kuchyň vybavenou varnou deskou, troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou, lednicí a dalšími kuchyňskými potřebami. V útulné ložnici jsou pro vás připraveny pohodlné postele z masivního dřeva, skříně s velkým úložným prostorem, televize o úhlopříčce 106 cm a Wi-Fi. Pro Vaše pohodlí Vám bude k dispozici i soukromá koupelna s velmi příjemným podlahovým vytápěním, toaletou, sprchou vybavenou termostatickou baterií a pro případné přeprání oblečení také pračka. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, včetně domácích mazlíčků.

Po výletech do překrásné okolní přírody si můžete odpočinout na terase přímo před okny svého apartmánu. Při posezení ve stínu hrušně nebo slunečníku si vychutnáte dobré víno nebo se zakousnete do výborně ugrilovaného steaku na našem volně přístupném plynovém grilu.

Parkování u hlavního vchodu, místnost pro uschování kol, kočárků, sportovních potřeb a dalšího Vašeho vybavení je samozřejmostí.

Zdarma nabízíme


Nenechávejte prosím svoje domácí mazlíčky v našem apartmánu samotné

Apartmán DenisaApartmán LucieApartmán Žaneta

Řekli o nás

Doporučujeme

Místa v okolí, která by jste neměli při návštěvě vynechat

Moravský kras

Jeskyně a propast Macocha

Zámek Rájec

Barokní zámek v Rájci-Jestřebí

Křtiny

Barokní chrám ve Křtinách

Boskovice

Židovské město a hrad